על סרטוני מציאות מדומה שיווקיים וצילום וידאו 360

ניווט מהיר

סרטוני מציאות מדומה עשו מהפכה של ממש במגוון רחב של תחומים ביניהם תחום החינוך, טכנולוגיה, מדע, רפואה, אטרקציות ואירועים, שיווק ופרסום, יזמות ועוד.

למעשה, באמצעות הפקה של סרטוני vr ניתן ליצור חווית צפיה מושלמת, לקלוע באופן הכי מדויק למטרות הסרטון ולמקד את הקהל בתוכן בצורה מסקרנת מבלי שהוא מאבד עניין ולא לשניה אחת.

 

וידאו 360 בתוך סרטוני מציאות מדומה

סרטוני וידאו 360 הם סרטונים המאפשרים לקהל לצפות במידע ויזואלי ב-360 מעלות. לדוגמא, נניח שאנחנו רוצים להזמין מקום במלון או צימר יוקרתי, אך לפני כן היינו רוצים להבין מה בדיוק יש בפנים, מה חווית האירוח כוללת, אז דרך אותם סרטוני וידאו ניתן לחוות את החוויה כמעט כפי שהיא במציאות מבחינה ויזואלית רק מבלי להיות נוכחים. סרטונים כאלה מאפשר לקבל החלטות בזמן אמת ולהנות מחווית צפיה בלתי רגילה המעבירה את כל המסרים שאנו רוצים על הצד הטוב ביותר.

איך מפיקים סרטוני מציאות מדומה?

בשלב הראשון יהיה עלינו לאתר חברה מקצועית המתמחה בהפקת סרטוני vr. דרוש ניסיון, ידע טכני, מקצועיות וציוד מתאים להפקת סרטונים מהסוג הזה. מומלץ לצפות בסרטונים שאותן חברות לגביהן אתם מתלבטים הפיקו ולהתרשם מהרמה. קיים שלב ביניים בו אפשר לקבל הדרכה אישית בתהליך תכנון של הפקת תוכן לתחום ה-VR ולהיחשף לטכנולוגיית המציאות המדומה בתחומים הדומים לתחום שבו הסרטון אותו אנו רוצים להפיק עוסק. התהליך כולל ליווי מלא בתהליך ההפקה מתחילתו ועד סופו תוך בניית תכנית המותאמת באופן אישי לצרכים שלכם. כמובן שהשלבים של הפקת סרטוני מציאות מדומה כוללים כתיבת תסריט, איתור מטרות וצרכים, בחירת לוקיישן, צילום, סאונד ועריכה.

 

למי זה מתאים?

לכל מי שרוצה להעביר מסרים פרסומיים או שיווקיים בתהליך הפקה ייחודי ויוצא דופן.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר