וופורייזרים – איך לבחור את המכשיר הנכון?

ניווט מהיר

שוק המאיידים או בשמם השני וופורייזרים, נחשב למאוד מגוון, עמוס ולעתים יכול לבלבל, בעיקר את המתחילים שבינינו. אם אתם מנסים להפסיק לעשן או רוצים לעבור מעישון לאידוי, אחד הדברים הכי חשובים שאתם צריכים להקפיד עליו, מעבר לנוחות השימוש והטכנולוגיה החדשנית של המכשיר זה שתוכלו להיות בבקרה מלאה על עוצמת החום, כלומר על הטמפרטורה. חשוב לבחור מכשיר שיודע למצות את החומר היטב. לעומת זאת, אם אתם עוברים לאדות בשל סיבות רפואיות, כדאי לבחור מכשיר שפועל על אדים קרים ולא חמים.

 

וופורייזרים נייחים או ניידים האם זה באמת קריטי?

בשונה מקניה של סיגריות אלקטרוניות, שמדובר במאייד, יש התלבטות בסוג המכשיר. מכשיר קבוע או כזה שאפשר לקחת אותו לכל מקום? אז בתחילת הדרך, שרק היו מתחילים לייצר את המאיידים, ההבדלים היו מאוד משמעותיים. נכון להיום, זה פחות רלוונטי. למה? משום שאין הרבה הבדל ביניהם. רוב הצרכנים יבחרו מכשיר נייד, כאשר ההבדל העיקרי בין השניים הוא שמכשיר נייח מסייע לדחוף את האוויר בעת האידוי באמצעות מאוורר פנימי שנמצא בתוך המכשיר. גם כאן ההעדפה היא עבור אנשים שצורכים קנאביס רפואי מסיבות רפואיות וצריכים סיוע בתהליך השאיפה.

 

בחרו מאייד לפי שיטת החימום

לשיטת האידוי או החימום של המכשיר יש השפעה על תהליך מיצוי החומר. השיטה הראשונה מתבצעת באמצעות תא חימום שמכיל טכנולוגיה להולכה חשמלית ואז החומר בא במגע באופן ישיר עם הסליל. באופן כזה, המכשיר יגיע במהירות לטמפרטורה שקבענו לו, אך לרוב תהליך המיצוי לא יתבצע בצורה אחידה. השיטה השניה נעשית באמצעות זרימה של האוויר והוא מתחמם. האוויר החם עובר דרך החומר בזמן שאנחנו שואפים, התא מתקרר יותר מהר והמיצוי אחיד יותר.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר