גידול סרטני

ניווט מהיר

עולם המונחים והמושגים שקשור לרפואה אונקולוגית עשיר ועלול להיות מאד מבלבל. באופן כללי כאשר מדברים על גידולים סרטניים מתכוונים לתאים שמתפתחים ומתפשטים בגוף והופכים לטפילים, כלומר נצמדים לתאי הגוף הבריאים ועושים בהם שימוש לתועלתם השלילית. בדרך זו התאים הבריאים לא יכולים לתפקד כפי שהם אמורים ויש פגיעה מיידית וחמורה בתפקוד התקין של הגוף. לא תמיד זה פשוט לאבחן את הגידול הסרטני ומכיוון שיש כיום כמה וכמה סוגים של מחלות סרטניות הרי שיש לכל אחת את התסמינים שלה ואת דרכי האבחון. באופן כללי חשוב מאד לשמור על בריאות הגוף ככל האפשר ונשאלת השאלה איך תשתנה השגרה היומיומית של מי שאובחן עם גידול סרטני, שכן לבטח הוא יצטרך לבצע שינויים משמעותיים בכל תחומי החיים שלו על מנת לפנות גם זמן וגם מהחוסן האישי שלו לצורך ריפוי וחיזוק הגוף.

 

שיטות ריפוי של גידולים סרטניים

כיום ידועות ברפואה כמה וכמה שיטות שבעזרתן אפשר לעכב את ההתפשטות של התאים הסרטניים או אפילו לעצור אותם לגמרי. במקביל לטיפולים רפואיים שונים (כמו הקרנות, מתן תרופות או כימותרפיה) יש גם שיטות להקלה מהתחום של רפואה אלטרנטיבית שיכולות גם לרפא סרטן וגם לחזק את הגוף בזמן שהוא מתמודד עם המחלה. חולי סרטן רבים מדווחים בעיקר על חולשה פיזית שהם חשים ולכן שיטות שמגיעות דווקא מהרפואה המשלימה, כפי שניתן להתוודע אליהן באתר של נטורל ויז'ן, יכולות לסייע רבות, בעיקר למי שממילא יש לו זיקה חזקה לרפואה האלטרנטיבית והוא רואה בה את האפשרות לחזק את עצמו ולסייע לו להתגבר על הקושי הפיזי שהוא חווה. הרפואה האלטרנטיבית, כשמה כן היא, מספקת לחולים אלטרנטיבה אל מול הרפואה המערבית שיש לא מעט אנשים שגורסים שבמקביל לריפוי וסיוע גם עלולה לגרום ללא מעט תחלואות או תופעות לוואי שליליות.

 

כשחולים בסרטן – כל דרך להתמודדות מתקבלת בשמחה

יש סוגים של גידולים סרטניים שלא תמיד אפשר להיות בטוחים איך תהיה תקופת ההתמודדות איתם. יחד עם זאת, חשוב לקבל ייעוץ לא רק מאנשי רפואה וטיפול אלא גם מאנשים שחוו גידולים סרטניים בעלי מאפיינים דומים, שכן הם אלה שאפשר יהיה להסתייע בהם ולקבל מהם טיפים והמלצות אמיתיים איך הכי טוב להתמודד עם המצב. לא כל המטופלים האונקולוגיים מכירים את שיטות ההקלה והריפוי של הרפואה האלטרנטיבית ולכן עבורם הם יכולים להיות מענה טוב מאד ולכן חשוב שהם יידעו עליהם. מה שבטוח הוא ששיטות אלה מהרפואה המשלימה לא יוכלו להזיק ולכן אין שום פסול בניסיון לעשות בהן שימוש ואולי אפשר לגלות לטובה שיש בהן משום הקלה על המצב הרפואי המאתגר והמורכב.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר