שירותי תמלול

ניווט מהיר

תמלול הוא כתיבה של מדויקת של מלל שנאמר במהלך שיחה, נאום או הרצאה. יש שירותי תמלול סימולטני, כלומר כאלה שמתמללים את הנאמר תוך כדי אמירת הדברים (כמו למשל בנאומים לצרכי הנגשת הנאמר לקהל כבדי שמיעה) ויש תמלול שמגיע מאוחר יותר כמו בעת הצורך לתמלל שיחה או ראיון שהתקיימו ויש ערך בכתיבה שלהם והגשה של הדברים הכתובים. חשוב לדעת שאין זה פשוט לתמלל ומדובר במשימה לא פשוטה שדורשת רמה גבוהה של ריכוז ומהסיבה הזאת יש חשיבות להפקדת משימה זו בידי מי שיש לו ידע וניסיון בכך. כאשר מדובר בתמלול חי הרי שצריך גם להקליד וגם להקשיב באותו הזמן ומדובר בשתי פעולות מורכבות.

 

מתי צריך להזמין שירותי תמלול?

כאמור, הנושא של תמלול קשור בהקלדת הנאמר, בין אם הוא נאמר במקביל להקלדה ובין אם לאחר מכן. אפשר לראות תמלול נאומים, הרצאות או הצגות ואפשר גם לבצע תמלול שיחות כראיונות בעת הגשת עבודות ואפילו כראייה לבית המשפט. כאשר הדברים מועלים על הכתב יהיה זה הרבה יותר קל ונוח להתייחס אליהם וכמובן לדלות את המידע הספציפי הדרוש ללא בזבוז זמן ארוך בהאזנה להקלטה של שיחה ארוכה או נאום ארוך. בנוסף לכך כאשר הדברים מועלים על הכתב קל יותר להתעכב על נקודה זו או אחרת ולנתח אותה על פי הצורך.

 

לבחור נכון את שירות התמלול

חשוב מאד לפנות אל חברה מוכרת שעוסקת בתמלול, שכן זה מה שיבטיח שהמתמללים שעובדים מטעמה אכן מקצועיים ויודעים את העבודה. חשוב עוד יותר לדעת שתמלול אינו משימה פשוטה וצריך רמת ריכוז גבוהה ואת היכולת להקליד במהירות גבוהה, כ- 60-70 מילים בדקה. יש מי שמציע תמלול רק בעברית ויש גם מקרים שבהם יהיה צורך בתמלול באנגלית או בכל שפה אחרת. ברגע שפונים לחברה מקצועית אפשר להיות בטוחים שאכן ייבחרו למשימה הנדרשת מתמלל או מתמללת מנוסים ומיומנים שיוכלו לבצע את התמלול הדרוש ויגישו אותו על פי הכללים וללא השמטה של פרטים חשובים מהנאמר.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר