תחליף לסיגריה – האם סיגריות אלקטרוניות יעזרו לכם?

ניווט מהיר

עישון סיגריות אינו בריא וזאת משום החומרים הרעילים שמשתחררים בזמן שריפת הטבק ומגיעים ישירות לריאות. לפגיעה הבריאותית מצטרפים עוד חסרונות רבים, כגון ריח לא נעים, פגיעה בצבע השיניים וירידה בכושר הגופני. מוטרדים מכל הבעיות הללו אך לא מסוגלים או רוצים להפסיק לעשן? הכירו את הסיגריה האלקטרונית – תחליף לסיגריה שיהפוך לכם את החיים לבריאים ונעימים יותר.

 

מכשיר אידוי שמדמה עישון

סיגריה אלקטרונית הינה מכשיר קטן וקומפקטי שמסוגל לאדות נוזלים באמצעות שאיפה, מה שמדמה את פעולת העישון, אך בלי הנזק העצום שגורם עשן של סיגריות רגילות. פעולת האידוי אינה גורמת נזק בריאותי וגם לא טומנת בחובה ריחות לא נעימים ורעילים. ניתן להשתמש בנוזלי אידוי שונים שמכילים רמות שונות של ניקוטין, כך שרמת השליטה על המינונים מדויקת. באופן זה ניתן להפחית אט אט את ההתמכרות לניקוטין ואף להעלימה לגמרי.

 

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים תחליף לסיגריה?

בבואכם לבחור תחליף לסיגריה על בסיס מנגנון אלקטרוני, תגלו כי קיימים שני סוגי מכשירים:

  • MTL– במכשיר זה אופן השימוש הוא ביצוע של פעולת מציצה, מילוי הפה באדים ומשם שאיפה לריאות, בדומה למה שעושים עם סיגריה אמיתית.
  • DL– במכשיר זה יש לשאוף את האדים ישירות לריאות, בצורה שמזכירה שימוש בנרגילה.

 

הבחירה בין שני סוגי המכשירים היא עניין של העדפה, כשמעבר לזאת יש לבחור את המכשיר גם בהתאם לסוג הסוללה שבתוכו. אם הינכם מעשנים קלים יחסית, אתם יכולים להסתפק במכשירים עם סוללות של עד 1500 מיליאמפר או בעטי עישון קומפקטיים במיוחד עם סוללות 1000 מיליאמפר. במידה והינכם מעשנים כבדים, תזדקקו לסוללות הרבה יותר חזקות, כשכדאי לכם לשקול רכישת מכשיר שאף מאפשר שימוש בו תוך כדי טעינה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר