מה זה סקייליט ואיפה מומלץ לשים אותו בבית?

ניווט מהיר

זה לא משנה אם אתם יזמים שמקימים עסק חדש, או בכלל סתם מעוניינים לשפץ ולחדש את הבית שלכם – סביר להניח כי אתם נחשפים ללא מעט מושגים בתחום העיצוב והבנייה, בין היתר במסגרת החיפוש אחר האפשרויות הכי טובות שעומדות לרשותכם. ובכן, הפעם החלטנו לספר לכם על אחד החידושים הכי מרהיבים של השנים האחרונות – סקייליט. בכתבה הבאה, נציג עבורכם את המוצר שכבש את העולם, נסביר לכם כל מה שצריך לדעת אודות יתרונותיו, המקומות בהם כדאי להציב אותו וכל הסובב סביב נושאים אלו. 

 

מדובר כאן על חלון או חיפוי?

בעת בה אנו מדברים על פתרונות יעילים אותם אותו תוכלו למצוא בעת ביקור באתר alcon.co.il, חשוב מאוד לציין כי אנשים רבים נוטים להתבלבל בין שני פתרונות שאמנם זהים ביתרונות שלהם, אבל שונים לגמרי במטרות שלהם – סקייליט, וקיר מסך. קיר מסך נהוג למקם מחוץ למבנה על מנת שיהיה ניתן לחפות אותו בזכוכית ואלומיניום, ובכך בעצם להעניק לו מראה דקורטיבי נפלא, ואילו סקייליט ממוקם בתוך המבנה. למעשה, סקייליט הוא מעין חלון שמטרתו העיקרית היא לפני הכל לשלב המון אור טבעי בתוך החלל. בדרך כלל, הוא יהיה עשוי זכוכית שקופה, לצד שילוב של אלומיניום חזק ועמיד, שבאמצעותו יהיה ניתן לנצל את מלוא היתרונות של אנרגיית השמש. תחשבו על זה – יש לא מעט חללים בבית בהם מרגישים ממש עד כמה הם חשוכים, ועד כמה לא תזיק תוספת של אור בהם, אך לא תמיד נרצה ללכת על אור מלאכותי – ובכן, כאן בדיוק סקייליט נכנס לתמונה. 

 

ידני או חשמלי?

בין כל השימושים שניתן לעשות בסקייליט, אפשר גם להשתמש בו לצרכי אוורור. כלומר, תוכלו לפתוח ולסגור את החלון בהתאם להעדפות שלכם כך שתוכלו להכניס לתוך החלל אוויר נקי ונעים בהתאם לבחירתכם. למעשה, יש לא מעט סקייליטים ידניים שבהם אתם אלו שתצטרכו לבצע את הפתיחה והסגירה של החלון, וכן גם יש המון דגמים חשמליים אותם תוכלו לפתוח ולסגור באופן אוטומטי. בסופו של יום – זה לגמרי נתון לבחירתכם. 

 

אז איפה נהוג למקם את הסקייליט בבית?

בדרך כלל, נהוג למקם סקייליט בחללים או אזורים חשוכים בבית, אזורים שתרצו להוסיף להם כמה שיותר תאורה טבעית. אפשר למקם אותו גם באזורים שאין בהם סירקולציה טובה של אוויר, ובעצם בכל מקום – בין אם מדובר על המטבח, הסלון, או אולי אפילו על החדר שינה. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר