וופורייזר מומלץ 2021 מביא חידושים לעישון

ניווט מהיר

בעולם העישון, אחת לכמה זמן יוצאים גימיקים וטרנדים חדשים. וופורייזר הוא הטרנד המוביל. לאלו מכם שאינם מכירים את המכשיר הזה נעשה מעט סדר בדברים ונסביר כי זהו מכשיר אידוי, שתפקידו הוא לאדות תמציות כאלה ואחרות באמצעות גוף חימום המותקן בתוכו ומחמם את התמצית לטמרפרטורה הרצויה. כך אנו שואפים אדי תמצית. המכשיר פועל באמצעות סוללה.
עד לא מזמן, הוופורייזר היה מכשיר גדול יחסית – בעיקר לאור הצורך בגוף חימום מסיבי ובסוללה גדולה, כדי שאורך חייו של המכשיר לאחר ההטענה יחזיק מעמד למשך כל שעות היום. ממש כמו שקרה במהפכת הסמרטפונים, גם הוופורייזרים הפכו להיות קטנים ודיסקרטיים מאוד והגודל שלהם והם נכנסים בצורה מושלמת לכיס המכנס או לארנקים קטנים. כדאי לנסות וופורייזר מומלץ 2021.
וופורייזר מומלץ 2021

החידושים המרכזיים של וופורייזר מומלץ 2021

ניתן למצוא וופורייזרים בכל חנות מוצרי עישון. בשנה האחרונה, היצרניות שמו דגש מאוד גדול על עיצוב נוח למשתמש, המתחיל בגודל ומשקל ונגמר בהפעלה נוחה מאוד. ההפעלה מתבצעת על ידי ורסטיליות של גוף החימום בעזרת חימום התמצית. ניתן לחמם את התמצית בכמה טמפרטורות שונות, כאשר כל זה נשלט דרך המכשיר עצמו, או דרך אפליקציה בסמארטפון. מעבר לכך, גם אורך חיי הסוללה עלה באופן משמעותי ועומד במכשירים המתקדמים על כשעתיים וחצי של פעילות לפני שעולה הצורך בטעינה מחדש.

בנוסף, כיום הוופורייזים יכולים לאדות לא רק טבק, אלא גם תמציות קנאביס רפואי, תמציות צמחי מרפא, ועוד מגוון רב של דברים. שניים מהוופורייזרים המומלצים של השנה הם: המייטי, הנחשב למאוד ידידותי למשתמש, כמו גם הפאקס 3. שניהם יחד נחשבים כיום לקדמת הטכנולוגיה של מכשירי האידוי. לכן, בהחלט אין מן הנמנע כי אלו יהיו הדגמים הפופולריים של שנת 2021.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:
וופורייזר מומלץ 2021

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר