עבודות בסנפלינג לשיקום מבנים – יעיל, שימושי ובטוח

ניווט מהיר

עבודות בסנפלינג הוא שם כולל למגוון רחב של פעולות הקשורות לשיקום מבנים, שיפוץ ותחזוקה. לא פעם עולה הצורך בביצוע עבודה בגובה כאשר היום, בשונה מבעבר אז היה נהוג להקים פיגומים לכל פעולה, סנפלינג מהווה אלטרנטיבה מצוינת המסייעת לנו לחסוך זמן יקר ולהוזיל עלויות. למעשה, בעידן שלנו קשת רחבה של עבודות מבוצעות באמצעות שיטת הסנפלינג כאשר ברוב המוחלט של המקרים יעדיפו אותה קבלנים על שיטת הפיגומים.

סוגי עבודות בסנפלינג

אז כפי שציינו וכפי שמספרת לנו חברת אספרו, קשת העבודות שניתן לבצע היא רחבה ומגוונת בעיקר משום שמדובר בתהליך סופר גמיש ומקצועי. בעזרת מערכת הרתמות הזו ניתן להגיע לאזורים לא נגישים, גבוהים ומסובכים עד מאוד. בין עבודות הסנפלינג אותן ניתן לבצע: שיקום מעטפת המבנה, חידוש האיטום של המבנה, צביעה חיצונית, ניקיון חלונות זכוכית, שיקום ותיקון סקיילייט, איתור נזילות בגובה ועוד.

היתרונות

לעבודה באמצעות סנפלינג יש כל מיני יתרונות כשבראש ובראשונה חשוב להזכיר קודם קול את הנושא הבטיחותי. אם עבודה באמצעות פיגומים הייתה עד לא מזמן גורמת למפגעים ותאונות רבות, העבודה בשילוב מערכת בטיחותית המונעת נפילות מפחיתה משמעותית את הסיכוי לפגיעות בזמן העבודה בגובה. בנוסף, התהליך מקצר את זמן העבודה ומאפשר להיעזר בפחות כוח אדם מה שמן הסתם מוזיל עלויות.

 

יתרון נוסף בא לידי ביטוי בהיבט של פריצות וגניבות. העובדה שעבודות בגובה באמצעות סנפלינג מייתרות את הפיגומים ונותנות לנו שקט נפשי שמשום שכאשר בניין מוקף פיגומים הוא מזמין פריצות וגניבות.  ברגע שאנו משתמשים בסנפלינג הסכנה הזו לא קיימת וזה מאפשר לנו להנות משקט נפשי לאורך כל תהליך הבניה או השיפוץ. גם בהיבט האסתטי זה עדיף משום שהפיגומים הרבה פעמים פוגעים בגינה שמסביב לבניין. המשיכו לקרוא על חדשנות בבנייה.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר