כך תהפכו לשחקני כדורסל מקצועיים

ניווט מהיר

שחקני כדורסל מקצועיים אינם נבנים ביום אחד וגם לא בשנה אחת. רבים חושבים שאם יש לך מעט כשרון בידיים אז הדרך שלך לליגות הטובות בארץ או בעולם סלולה מראש, אך מאחורי כל שחקן שהצליח ישנה הרבה מאוד עבודה קשה.

ראשית, נתחיל לדבר על הגיל בו נכון להתחיל לשחק כדורסל, על מנת להפוך לשחקני כדורסל מקצועיים. ככל הנראה, התשובה הנכונה לכך היא: כמה שיותר מוקדם. אומנם ישנם שחקנים כישרוניים מאוד שהתחילו לשחק בשלב מאוחר יחסית של חייהם, אך הם מעטים. רוב רובם פשוט התחילו לשחק בגיל צעיר מאוד. מעבר לגיל, חשוב מאוד לרשום את הילד למסגרת מקצועית בה הוא ילמד את רזי המשחק בצורה טובה, יקנה לעצמו בסיס טוב ומשם ילך וישתפר. מומלץ לעשות זאת במסגרת קבוצת ילדים של אחד ממועדוני הכדורסל בארץ.

שחקני כדורסל מקצועיים

איך הפוכים לשחקני כדורסל מקצועיים? בעזרת אנשי המקצוע הנכונים

חשוב מאוד להקיף את הילדים או הנערים באנשי מקצוע טובים כבר בשלבים המוקדמים של הקריירה. אחד הדברים החשובים הוא מאמן אישי שעימו יעבדו הילדים מעבר לאימונים הקבוצתיים על כושר גופני, אלמנטים חשובים במשחק ונקודות תורפה אחרות.

מעבר לכך, גם סוכן שחקנים, משלב מאוד ראשוני של הקריירה הוא איש מקצוע שחשוב שייקח את הילד או הנער תחת חסותו המקצועית. תפקידו של הסוכן הוא חשוב מאוד לאורך הקריירה והוא אף עלול לקבוע את עתידו של השחקן. הסוכן הוא זה שיהיה אחראי לשדך את השחקן לקבוצות כדורסל שמתאימות לו ומחפשות שחקנים בעמדה שלו. במוסף, כמובן ידאג בהמשך לפתח את הקריירה של השחקן ואף לנהל בשמו משא ומתן לגבי חוזים, תנאי העסקה וכל מה שקשור בקריירה שלו. לכן, חשוב שזה יהיה סוכן עם קשרים. סוכנות לשחקני כדורסל היא בגדר חובה לכל מי שרוצה קריירה בתחום.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:
שחקני כדורסל מקצועיים

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר