חוזרים למשחקים הישנים לגו ופליימוביל לפיתוח חשיבה

ניווט מהיר

משחקי הלגו ופליימוביל הם דרך מצוינת לפתח חשיבה טכנית. כל מה שהילדים צריכים לעשות הוא להרכיב חלקים שונים מהפאזל, מה שמלמד אותם איך להשתמש במודעות המרחבית ובכישורי פתרון בעיות שלהם. ילדים הם פותרי בעיות טבעיים. והחלק הכי טוב הוא שהם לא יודעים שהם פותרים בעיות. הם פשוט עושים את זה. בחלק זה נדבר על איך לעשות שימוש במשחקים הישנים כמו לגו ופליימוביל ישנים לפיתוח חשיבה טכנית אצל ילדים.

כשהילדים גדלים, הם נוטים לאבד את יכולתם לחשוב בצורה יצירתית והגיונית, וזה מה שעושה אותם כל כך טובים בפתרון בעיות מלכתחילה. זה בגלל האופן שבו המוח שלהם מתפתח כשהם מתבגרים. אחת הדרכים לשמר את היכולת הזו היא על ידי משחק עם משחקי לגו ופליימוביל ישנים שיכולים לעזור להם לשמור על יכולת זו שלמה לפרקי זמן ארוכים יותר, ובכך לעזור להם לפתח מיומנויות חשיבה טכניות מילדות.

פליימוביל ולגו הם שניים ממותגי הצעצועים הפופולריים בעולם. צעצועים אלו פותחו כדי לעורר את היצירתיות והדמיון של ילדים. ערכות הצעצועים מאפשרות לילדים לבנות עולמות משלהם עם הקוביות הללו.

כתוצאה ממשחק עם צעצועים אלו, ילדים מפתחים מיומנויות חשיבה טכניות שבהן ישתמשו במהלך חייהם. הם לומדים כיצד לפתור בעיות, לחשוב בצורה יצירתית ולקחת על עצמם משימות קשות.

איך צעצועי פליימוביל הישנים התחילו להיות משחקים מבוקשים בקרב ילדים

פליימוביל הוא צעצוע ותיק ושייך לקטגוריית משחקים הישנים שקיים כבר הרבה זמן.

הצעצועים הראשונים של פליימוביל נוצרו בשנת 1974 על ידי הנס בק, מהנדס גרמני שעיצב בהשראת הלגו.

הוא רצה ליצור פסלונים מציאותיים יותר שילדים יוכלו לשחק איתם.

חברת הצעצועים ראתה הצלחה לאורך השנים והיא כיום אחת מחברות הצעצועים הפופולריות ביותר באירופה ובעולם.

את הפופולריות של פליימוביל בקרב ילדים ניתן לייחס ליכולתם ליצור עולמות דמיון לילדים ולהקפדה על הפרטים הקטנים.

פליימוביל התחילה כחברה קטנה בתחילת שנות ה-70. לא היה להם הרבה כסף והם לא היו בטוחים אם הצעצועים שלהם יתקבלו יפה.

מייסד החברה, הנס בק, היה מאוד יצירתי בעיצוביו והיצירתיות שלו עזרה לו לשים לב. אחת היצירות המפורסמות ביותר שלו היא ספינת הפיראטים פליימוביל שיצר כשהיה רק בן 12!

פליימוביל הצליחו לאורך השנים כי הם הצליחו ליצור צעצועים שהם גם מהנים לילדים וגם חינוכיים.

 

 

פליימוביל היא חברה גרמנית המייצרת צעצועים. היא נוסדה בשנת 1974 על ידי הנס בקורטס ואשתו מריה, אשר היה להם רעיון לייצר צעצועים שאינם עשויים מעץ. הצעצוע הראשון שהם יצרו היה מכונית צעצוע מעץ. לאחר מכן, הם התחילו לייצר צעצועים אחרים כמו בובות ופסלונים.

חברת פליימוביל גדלה עם השנים וכיום יש לה יותר ממיליון סטים של דמויות הצעצועים שלה שנמכרים ב-120 מדינות ברחבי העולם. הם גם הרחיבו את קו המוצרים שלהם לכלול בעלי חיים, אבירים, פיראטים, פועלי בניין ועוד.

פליימוביל הוצגה לראשונה בשנת 1974 ומאז זה היה צעצוע פופולרי בקרב ילדים. חברת הצעצועים הזו ממוקמת בזירנדורף, גרמניה.

את הצלחתה של פליימוביל אפשר לייחס לעובדה שהיא פונה לילדים בכל הגילאים והצעצועים שלה נוחים.

הנס בק ואשתו הקימו את החברה כי רצו לייצר צעצועים מציאותיים יותר ממה שהיה זמין באותה תקופה. בשנת 1975 פתחה פליימוביל את המשרד הראשון שלה בצפון אמריקה בניו יורק.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר