מצית

ניווט מהיר

מי שמעשן לא יכול להרשות לעצמו להיתפס ללא מצית בכל רגע נתון. כאשר הוא ימצא את הזמן הנכון שבו הוא ירצה לעשן, יפנה לך את הדקות הדרושות ויגיע למקום שבו העישון מותר ואפשרי – הוא לא יוכל לבזבז זמן בחיפוש אחריה או כל אמצעי הצתה אחר. יש מי שיבחר את המצית שלו בקפידה, יחשוב על יוקרה, על מותגים ואפילו על כזו בעיצוב אישי כמו שהוא יאהב וירצה שיהיה לו משלו ויש מי שלא יהיה אכפת לו איך נראה המצית ובלבד שהוא יעשה את העבודה שלו. טווח המחירים של מציתים נחשב כיום לרחב במיוחד ויש אינספור דגמים וסוגים.

 

המגוון הרחב של אביזרי עישון

מצית הוא אמנם פריט קטן אך כפי שכבר הובן – יש לו תפקיד חשוב כאשר המעשן מקבל את הזמן שלו לעשן. בין אם הוא מעשן סיגריה רגילה, קנאביס או מגלגל טבק, בין אם יש לו בכיס פייפ ובין אם הוא עושה שימוש בנוזלי אידוי – מצית תמיד יהיה לו בכיס, בתיק או בהישג יד. יש אביזרי עישון שאפשר להסתדר בלעדיהם ויש את אלה שבזכותם העישון יוצא לפועל הלכה למעשה. גם אם משתמשים בפייפ צריך אותה ולכן תמיד יהיה כזה בהישג יד ובכל מקום שמעשנים בו. זה היתרון הגדול של מציתים זולים שאפשר להניח בכל פינה.

 

איך בוחרים את המצית הנכון?

בדומה לבחירה של כל אביזר או חומר לעישון כך גם צריך לבחור את המצית. יש מי שיקדיש תשומת לב לבחירה ויש מי שפשוט יקנה את המציתים הזולים ביותר שימצא. יש סוגים שונים של הצתות ולא כל אחד יכול להסתדר עם כל סוג. בנוסף, המציתים הזולים קטנים מאד ומי שמתקשה במוטוריקה עדינה אולי ימצא שאין זה נוח בשבילו והוא יעדיף אחד גדול שקל יותר לאחוז בו. יש מציתים עם כפתור שמדליק להבה גדולה וגבוהה ויש כאלה שבהם אפשר לכוון את עוצמת האש שיוצאת מהמצית. כאשר המצית יהיה כזה שנוח לעשות בו שימוש – אין ספק שהעישון יהיה קל ונוח יותר.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר