טיפול צמחי למגוון מצבים נפשיים ומחלות רפואיות

ניווט מהיר

לא פעם אנו חשים ברע או אפילו סובלים ממחלה או תסמונת רפואי כזו או אחרת. אחוז גבוה מהאוכלוסיה פונה תחילה לטיפול הקונבנציונלי וניגש לרופא בהתאם לתחום הבעיה ממנה הוא סובל. הרופא לרוב מסייע בתהליך של בדיקות ובסופו של דבר רושם למטופל מרשם, סוג של תרופה. אותה תרופה יכולה במקרים רבים להקל או לעזור אך באחוז גבוה מהמצבים לפגוע בגוף בעקיפין ולהוביל למגוון רחב של תסמינים ותופעות לוואי. כאן בדיוק נכנס לתמונה רפואה טבעית בדמות טיפול צמחי – טיפול באמצעות צמחים, פרחים ותמציות מרוכזות אשר מוכנות כפורמולה בהתאמה אישית למגוון רחב של בעיות.

 

טיפול צמחי – לאילו מצבים רפואיים ניתן לעשות בו שימוש?

טיפול צמחי יכול לסייע לנו הן כטיפול בפני עצמו והן כטיפול משולב לטיפול המסורתי. הוא מתאים למגוון רחב של בעיות רפואיות ומצבים רפואיים כמו בעיות במערכת העיכול והמעיים, טיפול חיזוקי לאנשים הסובלים מגידולים סרטניים, בעיות שינה, לחץ, חרדה או חרדה חברתית, כאבי ראש, שינויים הורמונליים, דלקות פרקים וגידים, בעיות עור, מחלות הקשורות למערכת העצבים ועוד.

איך הטיפול הצמחי עובד?

תחילה המטופל צריך להציג בפני המטפל את כל התסמינים והבעיות מהם הוא סובל כולל ממצאים רפואיים ומצב רפואי בהתאם לרפואה הקונבנציונלית. אם אותו אדם נוטל תרופות באופן קבוע, הוא חייב להציג זאת בפני המטפל כדי לא ליצור מצב של התנגשות בין הטיפול הרגיל לטיפול הטבעי. לאחר מכן יוכל המטפל להפיק עבור המטופל פורמולה ייחודית המותאמת לו באופן אישי וספציפי במטרה לסייע לו.

 

מהם היתרונות של טיפול צמחי?

  1. יכול להתאים לרוב קבוצות האוכלוסיה כולל ילדים, נשים בהיריון ואנשים הסובלים ממחלות כרוניות
  2. אינו גורם לתופעות לוואי
  3. אינו פוגע בטיפול הקונבנציונלי ולעתים אף מחזק אותו
  4. מסייע לשפר את איכות החיים של המטופל
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר