כל היתרונות של פרגולה תלויה מאלומיניום, לחצר ולמרפסת

ניווט מהיר

חודשי הקיץ החמים לעיתים מקשים עלינו לשבת במרפסת או בגינה שלנו היות והשמש חזקה מידי כבר משעות הבוקר, דבר שממשיך עד שעות הערב. אם ברצוננו לנצל את הגינה שלנו או את המרפסת עלינו לחשוב על פתרון הצללה מתאים שיקנה לנו את היכולת לבלות בה זמן רב ואף לארח בה בחודשי הקיץ החמים חברים ומשפחה. אחד מאותם פתרונות ההצללה הפופולריים ביותר בשוק הינו פתרון של פרגולה תלויה.

 

סוגים של פרגולה תלויה

ישנן מגוון רב של פרגולות אותן ניתן לתלות ללא עמודי תמך כאשר הפופולריות ביותר הן פרגולות מעץ או פרגולות עשויות אלומיניום. לכל אחת מהפרגולות הללו יש את היתרונות שלה, כאשר פרגולה מעץ תתאים יותר לבתים פרטיים כשהיא ממוקמת בגינה למשל או לבתים שעוצבו בסגנון כפרי, בהם העץ מתאים כמו כפפה ליד בהיבט העיצובי בעוד פרגולה שעשויה מאלומיניום תתאים ברוב המקרים לבתים שמעוצבים בסגנון מעט מודרני יותר. האלומיניום בניגוד לעץ פשוט הרבה יותר לתפעול שוטף, שכן הוא אינו מצריך תחזוקה דבר שמפחית את העלויות של הפרגולה לאורך השנים אך בו בזמן אנו יכולים להיות בטוחים שהפרסונה תמשיך להיות עמידה ואיכותית במשך השנים האלה.

מה היתרונות של פרגולה תלויה?

לפרגולה תלויה יש מגוון רב של יתרונות כאשר בראש ובראשונה הוא ניצול מקסימלי של השטח שלנו. כאשר אנו מוגבלים בשטח או פשוט לא רוצים שבאמצע החצר או המרפסת שלנו יהיו עמודי תמך של הפרגולה הפתרון האידיאלי לכך הוא שימוש בפרגולה תלויה. יתרון נוסף הוא העיצוב הנקי יותר, שכן היעדר עמודי התמך גורמים לפרגולה להיראות יוקרתית יותר כאשר בשיטה זו גם ניתן לשלב את הפרגולה בצורה פשוטה יותר עם עיצוב הבית. בנוסף, בשנים האחרונות התחזק האלומיניום מאוד והיום עושים בו שימוש נרחב גם עבור בניית קיר מסך, חיפויים ועוד.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר