עושים סדר בבית – ומגלים מציאה או פריטים מפתיעים

ניווט מהיר

מתי בפעם האחרונה עשיתם סדר בביתכם או שהחלטתם לעזור לאמא, אבא, או סבא וסבתא בביתם שלהם בסידור ומיון החפצים בביתם? לא תאמינו, אבל סידור שכזה, שנמשך לרוב כמה שעות בלבד, יכול להוציא אתכם עם לא מעט הפתעות נעימות, או לפחות מציאה אחת.

זה יכול להיות שעון יד עתיק שאבא של סבא נתן לו במתנה ויכול להיות שלכם, סוג של פריט וינטג‘ שאין להשיג בשום מקום. זו יכולה להיות סיכת זהב סופר מיוחדת של סבתא שנקנתה לפני 60 שנה ברוסיה ותשדרג את הלוק שלכם לחתונה או האירוע הקרוב. זה גם יכול להיות אוסף של שטרות עתיקים שאולי אפילו שווים לא מעט כסף. בקיצור, משתלם לעשות סדר!

אין לכם זמן לסדר ולפנות אף מציאה? יש שירות מקצועי

פינוי תכולת דירה הוא שירות מקצועי שמתאים לאנשים שצריכים לפנות את הדירה, לעשות מיון וסידור של כל הרהיטים, הניירת והמוצרים בתוך הדירה. בדרך כלל השירות הזה מתאים עבור בני משפחה שאיבדו לאחרונה קרוב משפחה כמו הורה או סב וצריכים לפנות את הדירה כמה שיותר מהר. תוך כדי, תוכלו גם להחליט לגבי מוצרים כמו אוספים, ענתיקות, פרטי וינטג‘ שאתם מעוניינים למכור – וכך גם להרוויח מהשירות לא מעט כסף.

מציאה

איך בוחרים חברה כזו?

ראשית כל, חשוב לבחור חברה שזה כמובן הניסיון שלה, משום שהפינוי דורש מקצועיות וזהירות. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון גם את נושא הזמינות של אנשי החברה. מדובר בקרבה לאזור שבו הדירה ממוקמת מבחינה גיאוגרפית, כמו גם לזמינות – בהיבט של היום או השבוע בו אתם רוצים לפנות את הדירה. במידה ויש חפצים ופריטים מיוחדים שאתם רוצים למכור או להעביר הלאה, שווה לבחור חברה המתמחה גם בהערכת שווי הפריטים ובכל הקשור לנושא של קניית עתיקות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:
מציאה

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר