חיפוי קירות חיצוניים 2021 – משאירים אבק לעץ ולאבן

ניווט מהיר

אם אתם עומדים לפני שיפוץ או רוכשים בית חדש מקבלן כדאי שתחשבו על חיפוי קירות חיצוניים. חיפוי קירות חיצוניים מאז ומתמיד היה אלמנט חשוב הן בהיבט הפונקציונלי והן בהיבט העיצובי. התפקיד העיקרי של אותם חיפויים הוא למעשה לשמור על האיטום של המבנה, להגן על הקירות הפנימיים מפני נזקי מזג אוויר כמו למשל שמש, לחות, רוח וגם למנוע חדירה של מים. כאמור, לחיפויים תפקיד עיצובי והם אלה שמעניקים למבנה מראה אסתטי, אחיד וייחודי. אחד הדברים הכי חשובים ומשמעותיים בהיבט של התקנת החיפויים הוא למעשה חומרי הגלם בהם אנו בוחרים להשתמש. מצד אחד יש כאן מחשבה בהיבט הפרקטי תוך התייחסות לאקלים בו ממוקם המבנה, מצד שני היום הבניה המודרנית והחדשנית תופסת את מקומה של הבניה הקלאסית מסורתית ואנו רואים איך יותר יזמים, אדריכלים ומהנדסים בוחרים בחומרי גלם חדשניים.

האם קירות מסך יכולים לשמש במקום חיפוי קירות חיצוניים?

קירות מסך הם למעשה פתרון עיצובי ופונקציונלי המיוצר משילוב של אלומיניום וזכוכית. כל קיר מסך עומד בפני עצמו וביחד הם יוצרים חזית אחידה ושלמה למבנה. הקירות הללו משלבים גם סרגלים מזוגגים ותפרים מודבקים וכך למעשה ניתן להדגיש קווים מסוימים ולשדרג את המראה העיצובי של המבנה כולו. באותם קירות, ניתן לשלב גם כל מיני אלמנטים ואפקטים של הצללה, חלונות ודלתות. לקירות מסך מגוון עצום של יתרונות:

  • הקירות יוצרים בידוד תרמי מצוין והם מאפשרים לשמור על טמפרטורה נוחה ומאוזנת בתוך המבנה מה שלמעשה יפחית את הצורך בשימוש במזגן בקיץ ובחימום בחורף.
  • הקירות הינם שקופים ועובדה זו מאפשרת לאור טבעי להיכנס לתוך המבנה. אור טבעי נעים יותר מאור מלאכותי וגם כאן יש עוד יתרון בהיבט האנרגטי.
  • מבחנה עיצובית קירות מסך מעניקים למבנה מראה חדשני, מודרני ויוקרתי.
  • הם מאפשרים ליצור מצב של עמידות גבוהה מפני נזקי מזג אוויר ונזקי הזמן.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר