מניעת מתקפת סייבר על הרשת הדיגיטלית של ארגונים

ניווט מהיר

החשש מפני מתקפת סייבר הולך וגובר, והמספרים אינם מעודדים. כמעט בלתי אפשרי להשיג אבטחה במאת האחוזים, כך שבעלי ומנהלי ארגונים תמיד יחפשו פתרונות לגישור על פערים באבטחת המידע של הנתונים הדיגיטליים שלהם, ויבקשו לשפר באופן הדרגתי את מערכת האבטחה שלהם.

מתקפת סייבר וסיכוני פגיעות אבטחה ברשת קיימות תמיד בארגונים מודרניים, אבל מכיוון שמספר האיומים ממשיך לעלות, מומחה בתחום ממליץ על זיהוי ונקיטת צעדים לסגירת פערי אבטחה שניתנים למניעה ומהווים הזדמנויות לחיזוק ההגנות הארגוניות.

סגירת הפערים באבטחת המידע כמניעת מתקפת סייבר על הארגון

היזם המוכר נתי דוידי טוען כי ”סגירת הפערים בתחום אבטחת הסייבר הפך בשנים האחרונות למטרה עיקרית של בעלי ומנהלי ארגונים, וזכה לתשומת לב רבה של מנכ"לים ודירקטוריונים. פערי אבטחה מתרחשים מכיוון שרוב הארגונים אינם מבצעים אבטחה באופן הוליסטי“.

לכן חשוב לגבש אסטרטגיות אבטחת סייבר איתנות, ולהתאים אותן לארגון על סמך הסיכון הארגוני הייחודי של העסק, כשהמטרה העיקרית היא מניעת מתקפת סייבר. מומחה אבטחת סייבר בוחן את צרכי האבטחה של מערכות המחשוב בארגונים כדי לקבוע את שיטות ההגנה המתאימות, וזה המקום בו שיקול דעת ארגוני נכנס לתמונה.

שילוב אבטחה בשלב מוקדם בתהליך ההתפתחות

מומחה בתחום אבטחה בקיא בהשפעות קצב השינויים המהיר של היום, ויש לו את המיומנות הדרושה להתמודד עם התקנות הפרטיות והביטחוניות, הטכנולוגיות והאסטרטגיות העסקיות המפותחות כל הזמן.

קצב ההתפתחות המהיר של ארגונים משפיע על יכולת הביטחון להדביק את הפער. אבל גם התזמון חשוב. לעתים קרובות מדי ארגונים מאמצים יוזמות ניידות ללא קלט של אנשי אבטחה בשלבים הראשונים, וחושפים את הארגון לאיומי מתקפת סייבר.

במקרים רבים, בעלי ומנהלי ארגונים מקימים מערכות מחשוב בארגון, ואז חושבים על יישום אמצעי אבטחה, אלא אבטחת מידע צריכה להיות מיושמת בשלבים הראשונים של התפתחות הארגון.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר