אור טבעי לבית עם סקיילייט במגדלים

ניווט מהיר

שילוב של טכנולוגיית סקיילייט במגדלים כבר מזמן הפכה לאחד הדברים החשובים ביותר בכל פרויקט בנייה חדש. זהו חלון זכוכית על גג המבנה, אשר מכניס לנו כמות גדולה של אור יום טבעי למגדל ולשטחים המשותפים שלו. תאורת יום טבעית לא רק מקטינה את השימוש בחשמל ובצריכת האנרגיה של המבנה, אלא גם מכניסה יותר תאורה טבעית, המאירה על חלקים גדולים של המבנה. יתרה מכך, התאורה הטבעית מעלה את מצב הרוח של כל מי שנמצא בו.
השימוש בסקיילייט נעשה במגדלים רבים בשטחים משותפים: באזור הלובי, או המבואה של מגדל המגורים, המשרדים, כמו גם בשטחים אחרים כמרכז הכנסים של המגדל, חדרי דיירים, מכון כושר, בריכת השחייה המושתפת ועוד.

סקיילייט במגדלים

השילוב בין בנייה ירוקה לטכנולוגיית סקיילייט במגדלים

טכנולוגיה נוספת שמאפשרת לנו ליהנות מהיתרונות שהמשאבים הטבעיים של כדור הארץ מציעים לנו היא קיר מסך. קירות מסך מהווים קירות חיצוניים, עשויים מפרופיל אלומיניום וזכוכית. הם מחליפים את קירות הבטון הישנים בהרבה מאוד פרויקטים של בנייה. בעזרת קירות מסך אנו גם נכניס יותר אור יום טבעי במשך כל שעות היום אל הבית או המשרד שלנו, אך בעיקר נפחית משמעותית את צריכה החשמל ונחסוך רבות באנרגיה וזיהום של כדור הארץ. זהו שילוב התורם לניצול מקסימלי של המשאבים הסביבתיים, אותו כדאי לשלב גם עם מעטפת בניין למגדלים.
יתרון מובהק נוסף הוא שדרך קירות המסך ניתן לראות את הנוף המשתקף מחוץ לחלון ביתנו בצורה מושלמת, ללא הפרעה, גם אם אין לנו מרפסת.
מעבר לכל אותם יתרונות פונקציונליים של קירות מסך, הם גם מוסיפים רבות לכל מבנה בו הם מותקנים בהיבט העיצובי, בעיקר בנראות המבנה כלפי חוץ.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:
סקיילייט במגדלים

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר