פריצת רכב נעול מתי ואיך?

ניווט מהיר

זה אף פעם לא נוח להיתקע מחוץ לרכב, הרי אם הגעתם לרכב שלכם אתם בטח מתכננים לנסוע ליעד כלשהו. בנוסף, ישנם מקרי חירום בהם אנשים נתקעים מחוץ לרכב שלהם ויש מישהו שתקוע בתוכו. כך או כך, כשמדובר על פריצת רכב נעול, תרצו מישהו שיעשה עבורכם את העבודה באופן המקצועי והמהיר ביותר ובתקווה במחיר הוגן.

מתי מתקשרים לפורץ רכבים?

אם סגרתם את הרכב עם המפתחות בפנים, תדעו שאתם לא הראשונים ולא האחרונים שזה קרה להם .אם חלילה מישהו ננעל בתוך הרכב ואתם בחוץ תצטרכו עזרה מהירה. כדאי לכם לחפש באותו הרגע פורץ רכבים באזור שבו נמצא הרכב, לדוגמה מנעולן ברמת גן. יצירת קשר עם בעל מקצוע מהסביבה תעלה את הסיכויים למענה מהיר. ככל שהרכב שלכם ממוקם במקום מרכזי, נוח ונגיש יותר, תוכלו לקבל מענה מהיר יותר בעלות זולה יותר.

פריצת רכבים – איך זה עובד?

לרוב מדובר בתהליך דיי פשוט שדורש שני אביזרים, מוט ברזל וכרית ניפוח. בהתחלה, יכניס הפורץ את הכרית בעודה מחוברת למשאבה, בין שתי דלתות הרכב או ברווח שבין הדלתות הקדמיות לגג הרכב. לאחר שהכרית מונחת במקומה, ניתן לנפח אותה לאט לאט עד שנוצר רווח. לאותו הרווח מכניסים מקל ברזל דק, באמצעותו אפשר לשחרר את כפתורי הנעילה שבפנים הרכב. ישנם רכבים בהם לא ניתן להשתמש בשיטה זו כי ברכב ישנה נעילה כפולה, ובמקרים אלו יש להשתמש בשיטות אחרות של פריצת רכב. אם אתם רוצים לוודא איזו שיטה מתאימה לרכב שלכם, תתנו את פרטי הרכב המלאים לאיש המקצוע איתו יצרתם קשר. דגם הרכב, שנה וכן הלאה, יעזרו לבעל המקצוע להבין מה צריך כדי לפרוץ לרכב שלכם.

טיפים שיעזרו לכם להימנע ממצב של פריצת רכב

ובכן, בכדי שמלכתחילה תמנעו ממצב שבו אתם זקוקים למנעולן שיפרוץ את הרכב שלכם, אחד הדברים הכי חשובים זה להישאר מרוכזים, כל זמן שאתם נוהגים ומתעסקים עם המפתח של הרכב. ברגע שאתם יוצאים מהרכב, הדבר האחרון שאתם רוצים לעשות הוא להתחיל להתעסק עם הטלפון הנייד שלכם, שיסיח את דעתכם ואז בקלות המפתח יכול להישאר בתוך הרכב, ואתם נעולים מחוצה לו. לכן, לפני שאתם מוציאים את הנייד שלכם בסיום הנהיגה, פשוט קחו את המפתח ושימו אותו בתיק או בכיס שלכם. נעלו את הרכב, ורק אז התפנו לכל מה שקשור לטלפון הנייד. דבר נוסף שיעזור לכם, וזה במצב הפוך, כלומר לשכוח את התינוק או הילד שלכם בתוך הרכב, מצב שאף אחד לא חולם שיקרה לו, אבל לצערנו קורה להמון אנשים, הוא לרכוש מערכת מקצועית המסייעת למנוע שיכחה ברכב. טיפ חשוב נוסף, לעולם אל תתנו לילד הקטן שלכם את המפתחות בזמן שאתם מתעסקים בדברים אחרים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר