בלאנטים

ניווט מהיר

בארצות הברית אפשר לראות אותם כהרבה יותר פופולריים מאשר בישראל אך גם כאן הם מתחילים לתפוס יותר ויותר תאוצה – בלאנטים. מדובר בקונוס קטן בעל נפח ומהצד הוא דומה במראה שלו לסיגר. הבלאנט עצמו בעצם עשוי מעלי טבק ולתוכו מכניסים את החומר שאותו עומדים לעשן, בדומה להנחתו בתוך נייר גלגול. אפשר לומר שהבלאנט מחליף את נייר הגלגול. כיום נפוץ ומקובל לעשן בתוך הבלאנט עלי קנאביס מיובשים וטחונים אך יש גם מי שבוחר להכניס אל תוך הבלאנט טבק ולעשן כמו סיגריה רגילה. מדובר בעניין של חוויה אישית ולכן חשוב להבין מה הכי מתאים ואיך מגלגלים את הבלאנט על מנת שהחוויה תהיה חיובית וטובה. ההבדל בין עישון הקנאביס בתוך נייר גלגול לבין העישון שלו בבלאנט הוא העוצמה של העישון, שכן עצם היותם של הבלאנטים עשויים מטבק יש בהם כדי להפוך את ההשפעה של הקנאביס לחזקה הרבה יותר.

 

איך משתמשים נכון בבלאנטים?

כאמור, חשוב קודם כל להבין שהבלאנטים יהיו הכי נכונים ומתאימים לשימוש עבור עישון של עלי קנאביס. את ההכנה מבצעים בדיוק באותה הצורה כמו שמכינים את עלי הקנאביס לעישון רגיל בתוך נייר גלגול – צריך למצוא גריינדר נכון ומתאים שיטחן ויכתוש את העלים לאבקה שמתאימה למילוי הבלאנט. את האבקה המוכנה מכניסים אל תוך הבלאנט, מדליקים אותו ומעשנים. מי שלא מכיר את הבלאנט ורגיל לעשן את עלי הקנאביס בתוך ניירות גלגול יוכל מאד מהר להרגיש בהבדל ובאפקט שמספק הטבק עצמו בתוספת לעישון של עלי הקנאביס עצמם. יש מי שעושה שימוש בעלי הקנאביס לצורכים רפואיים ובעזרת העישון בתוך הבלאנט הוא יכול ליהנות מאפקט עישון הרבה יותר חזק ומשמעותי. כיום אפשר אפילו להשיג בלאנטים בטעמים, מה שהופך את העישון לחוויה רב חושית של ממש – העישון, הריח, הטעם וכמובן התחושות וההשפעה של העישון על התפקוד של המוח.

 

בחירה נכונה של אביזרי עישון

חשוב מאד להבין שכל אביזר עישון שבוחרים לעשות בו שימוש ייתן את ההשפעה שלו על העישון ועל התחושות של המעשנים. מכאן שהבחירה חייבת להיות מושכלת ומוקפדת, שכן מי שמעשן רוצה להרגיש טוב ורוצה ליהנות מההשפעות של העישון על התחושה הכללית ועל מצב הרוח. מי שפחות נוח או נעים לו לעשן עם הבלאנט או עם ניירות הגלגול יחפש את הדרך לשפר את החוויה שלו וכך גם מי שטעם זה או אחר לא יהיה לטעמו. אין טעם לעשות שימוש בגריינדר שלא טוחן מספיק את העלים ולא מספק חוויה טובה ואיכותית ככל האפשר. במידה ויש בכך צורך אפשר וכדאי לקבל ייעוץ והמלצות מאנשי מקצוע שמכירים את התחום ויכולים לספר גם על החוויות האישיות שלהם וגם לשתף במה שנחשב לפופולרי ומועדף בקרב מעשנים אחרים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר