הפעלה ליום הולדת – כל הטיפים הכי מוצלחים

ניווט מהיר

אין זוג הורים שלא מכיר את התקופה שלפני יום ההולדת המתקרב, לבן או לבת. חשיבה על קונספט, רעיון מגניב לעוגה קישוטים, הזמנות, בחירת מקום מתאים בהתאם לעונה בשנה והכי חשובה, בחירת הפעלה ליום הולדת. יש לא מעט שיקולים שכדי לקחת אותם בחשבון שבוחרים הפעלה, שכן בחירה זו, לא משנה כמה שאר הדברים יהיו מוצלחים יותר או פחות, היא זו שתקבע עד כמה הילדים וגם הילד שלכם שזה לא פחות חשוב ואולי אפילו יותר, ייהנו. אז הנה כמה טיפים שבהחלט יעזרו לכם בבחירת הפעלה ליום הולדת.

 

הפעלה ש“תחזיק“ את הילדים

אחד הדברים הכי חשובים במפעיל זה שהוא ידע איך לרתק את הילדים שלכם ו“להחזיק“ אותם לאורך כל יום ההולדת. מפעיל טוב זה מפעיל מצחיק, מגניב, מקורי, מסקרן, כזה שיודע לשמור על קשר עין עם כולם ולהפעיל גם את אלה שלא מופעלים בהפעלות. מפעיל טוב הוא מפעיל שמביא משהו אחר ממה שכל המפעילים מביאים והוא שילוב בין יצירתיות, הומור ופאן. אז לא משנה אם אתם בוחרים בהפעלת ספורט, קוסם, מדען נולד או יום הולדת גיבורי על, הכי חשוב זה שהמפעיל יהיה וואו.

 

מה הילד שלכם אוהב? למה הוא מתחבר?

אז נכון, עד גיל 4 לפחות, כדאי שאנחנו נהיה אלה שבוחרים את המפעיל, כי יש כל מיני שיקולים שהילדים שלנו לא יכולים לקחת. יחד עם זאת, כדאי גם להכיר את הילד שלנו היטב ולזכור מה הוא אוהב, למה הוא מתחבר ולמה פחות. כן אפשר ואף כדאי לערב את הילד שלנו בבחירת המפעיל, לאפשר לו לבחור פעילויות בתוך ההפעלה ולערב אותו בשאר הבחירות של יום ההולדת. אם הילד שלכם תזיזתי שווה ללכת על הפעלה מתאימה שבה המפעיל מזיז את הילדים, ואם הוא ילד יותר שקט, יותר רגוע, אז לחשוב על נושא שהוא יותר מתחבר אליו. יש כל כך הרבה רעיונות ברשת ולכן מה שעוד אתם יכולים לעשות הוא:

 

  • לשאול אנשים שאתם מכירים לגבי המלצות על מפעילים מומלצים הפועלים באזור שלכם
  • להצטרף לקבוצות הורים רלוונטיות ולבדוק שם
  • לעקוב באינסטגרם אחרי כמה מפעילים ולהתרשם לאורך זמן
  • לדבר עם המפעיל עצמו ולצפות בסרטונים, לשאול שאלות רלוונטיות להפעלה, עם מה הוא מגיע ומה זה כולל …

 

לסיכום, להפעלת יום ההולדת בכל גיל, גם שאנחנו מדברים על גילאים צעירים של הילדים שלנו, וגם שאנחנו מדברים על הפעלות בגילאים יותר מבוגרים יש חשיבות רבה. ההפעלה קובעת עד כמה הקהל שלנו יתמסר ליום ההולדת, איך יזכור אותה, כמה הילדים יצחקו ויהיה להם כיף ולכן שווה להשקיע בבחירה זו, אולי אפילו יותר משאר הדברים שקשורים ליום ההולדת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר