הילד סובל? מרגישים חוסר אונים? נסו טיפול בפרחי באך לילדים!

ניווט מהיר

הילדים שלנו הם כל עולמנו, אבל לעתים קרובות אנו מרגישים כי לא פשוט להיות הורים. עם זאת, בואו לא נשכח לרגע – גם להיות ילד אינו דבר פשוט. ילד שגדל נחשף לעולם שלנו ותהליך הגדילה מאופיין בהתנהגויות זמניות או קבועות, הופעה של פחדים שנראים לנו לא כל כך הגיוניים, מצבים רגשיים ועוד. אחת הדרכים לטפל במגוון של מצבים אצל ילדים, ללא תרופות וללא תסמינים, היא טיפול בפרחי באך לילדים.

טיפול בפרחי באך לילדים – למי זה מתאים?

מדובר בתמציות טבעיות ובטוחות שקיימות ונמצאות בשימוש כבר למעלה מ-90 שנה. התמציות מסייעות לתמוך במגוון רחב של מצבים רגשיים כמו הערכה עצמית ודימוי עצמי נמוך, תסכולים, פחדים מסוגים שונים, חרדות וחוסר שלווה פנימית. הטיפול באמצעות תמציות פרחי באך מתאים גם עבור ילדים שמתקשים לקבל החלטות וחשים בלבול, כעס בלתי נשלט, בעלי סטנדרטים גבוהים מדי השואפים לפרפקציוניזם תמידי ומתקשים לעמוד בעומס, או כאלה שמצפים שהסביבה תתנהל תמיד לפי הקפריזות שלהם. כך שאם אתם מרגישים שאתם לא מצליחים להשתלט על הילד שלכם מכל סיבה שהיא, אם ניסיתם כבר הכל ושום דבר לא עבד ואם אתם רוצים להכניס קצת רוגע ושלווה לתוך הבית ולפנים הנשמה של ילדכם, שווה לכם לנסות את הטיפול.

טיפול מותאם אישית לפי הצורך

קודם כל, עליכם לבחור מטפלת או מטפל המתמחים בהפקת תמציות בפרחי באך. לאחר תשאול מעמיק ויסודי מצד המטפל, תותאם לילד או לילדה פורמולה ייחודית, המבוססת על תמציות הפרחים המתאימות לאישיות שלו או שלה. הפורמולה נרקחת במקום על ידי המטפל והטיפול הוא יומיומי בהתאם להנחיות. לאחר כמה שבועות, תקבעו פגישה נוספת כדי להבין איך הטיפול השפיע ובמידת הצורך ישנה המטפל את המינונים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:
טיפול בפרחי באך לילדים

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
פופולרי באתר