מכירת ענתיקות – איך זה עובד?

ניווט מהיר

מאז ומתמיד מתכת הכסף שימשה את האדם, זאת מאחר ותכונותיה מגוונות ויוצאות דופן. מתכת זו נחשבת לרכה, כך שניתן לעבד אותה בקלות, אם כי המוצר המוגמר שלה הוא בהחלט חזק ויציב לאורך תקופת זמן ממושכת. זאת הסיבה המרכזית לכך שניתן למצוא ענתיקות רבות עשויות כסף אשר השתמרו בצורה מעולה, החל מפסלים, כלי אוכל, תכשיטים ועד למטבעות וכלי כסף ישנים אחרים. למעשה, במידה ויש בידכם כלים שכאלו שאינכם מעוניינים בהם יותר, הרי שתוכלו למכור ענתיקות לאספנים. אז איך זה עובד, מהם תהליכי התמחור וקבלת הכסף ומה עוד עליכם לדעת על נושא זה? ובכן, בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם כל מה שתצטרכו לדעת על מכירת ענתיקות וכל היוצא בכך.

 

איך מתמחרים

כאשר אתם מעוניינים למכור את העתיקות שלכם לאספנים, חשוב קודם לכן להבין כי כלי כסף עתיקים יותר יהיו שווים הרבה יותר ברוב המקרים. ההגדרה של פריט בתור פריט עתיק היא עבור פריטים שחלפו מעל מאה שנים מגע הייצור שלהם, כאשר בחינו מעבדה פשוטות יחסית יוכלו להצביע בצורה מדויקת להפליא על גילו של הפריט אותו אתם מעוניינים למכור. 

 

איך מוכרים ענתיקות?

על מנת לבצע הערכה ומכירה של העתיקות שברשותכם, עליכם ליצור קשר עם אספן מקצועי או לסירוגין, עם רוכשי עתיקות מנוסים בתחום שכן, כאשר תפנו אל אנשי מקצוע אמינים תוכלו להנות מתהליכי תמחור ותשלום מהירים שבמסגרתם תוכלו למכור את כלי הכסף שלכם במהירות הרבה ביותר הניתנת, בדיוק כפי שתוכלו לעשות בעת ביקור באתר antique-tak.com. כאשר תעבדו עם אספני עתיקות מקצועיים, הם בעצם ידאגו להגיע עד אליכם עם כל הציוד הדרוש לשם הבדיקה, כך שיוכלו לתמחר עבורכם את כלי הכסף העתיקים שברשותכם וכן גם לשלם לכם את התמורה עבורם באותו הרגע. אין ספק כי מדובר על אפשרות נוחה ומשתלמת במיוחד, כך שבמידה ויש ברשותכם ענתיקות שאתם מעוניינים למכור – פנייה אל אספנים מקצועיים לצורך מכירתן היא ללא כל ספק ההחלטה הטובה ביותר שתוכלו לבצע. 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם:

ניווט מהיר

רוצים לקבל עזרה?

השאירו פרטים ונציג ייצור אתכם קשר

שתפו עם חברים
פופולרי באתר